• Producent:
  • Model:
    434
  • Artykuł:
  • Dostępne:
    1 szt.

105,88 zł
Dostępny

Ultra szybko schnący Aceton stopniu czystości normy ACS 434 MG Chemicals

Aceton MG Chemicals 434 jest rozpuszczalnikiem o stopniu czystości, odpowiadającemu standardowi ACS, bardzo szybko schnie, nie zawiera żadnych lotnych związków organicznych, i nie pozostawia żadnych śladów. Szybkie parowanie 434 sprawia, że ​​jest dobrą alternatywą do aplikacji natryskowej wymagającej szybszego schnięcia.

Aceton MG Chemicals 434 jest czystym rozpuszczalnikiem o wielu zastosowaniach. Jest to bardzo agresywny rozpuszczalnik, szybko schnie i nie pozostawia śladów. Ponadto, jest on zwolniony z wymogów regulacyjnych w zakresie zawartości LZO w większości stref zastosowań. Jest bardzo łatwopalny, więc przed użyciem należy podjąć odpowiednie środki ostrożności. Aceton ma wiele zastosowań w elektronice. Aceton MG Chemicals 434 może być stosowany jako środek czyszczący lub środek do usuwania rezystu. On agresywnie rozpuszcza gęste smary i uporczywe pozostałości, szybko usuwa powłokę, a nawet całkowicie eliminuje większość mieszanin uszczelniających i zagęszczających. MG Chemicals 434 może być stosowany jako rozcieńczalnik do powłok szybkoschnących lub jako uniwersalny rozpuszczalnik, a w drukowaniu 3D jest  stosowany do wyrównywania ABS.

 

Właściwości

Zakres stosowania

Wydalanie

Usuwa stałe zanieczyszczenia

Bardzo wysoka szybkość parowania

Kompatybilny z innymi rozpuszczalnikami

Nie pozostawia pozostałości

Nie zawiera LZO

Niska toksyczność

Kompatybilny z węglem

Płytka obwodu drukowanego

Łączniki metalowe

Sprzęt laboratoryjny

Druk 3D

 

Smary

Oleje

Pozostałości topnika kalafoniowego

Lepiszcza i kleje

Organiczne substancje zanieczyszczające

Brud i kurz

Kleje epoksydowe

Atrament

Powłoki akrylowe

 

Zastosowanie

Aceton MG Chemicals 434 jest bardzo przydatny dla drukowania 3D, ponieważ może on być stosowany w celu poprawy przyczepności tworzywa ABS z głowicą drukującą. Opary acetonu mogą być również stosowane w celu wygładzenia powierzchni wyrobów wytworzonych według technologii druku3D.

Rozpuszczalnik acetonowy MG Chemicals 434 jest zatwierdzonym rozpuszczalnikiem do konserwacji i czyszczenia zaworu tlenowego zgodnie ze standardowymi warunkami klasy produktów Praxair. Może on być stosowany jako rozpuszczalnik w celu spełnienia wymogów prawnych dotyczących zawartości LZO, lub usuwać pozostałości organiczne.

Zalety i cechy MG Chemicals 434

• Zwiększa przyczepność do płyty dociskowej maszyny drukarskiej do drukowania 3D

• Wykończenie powierzchni produktów, stworzonych według technologii druku 3D

• Kompatybilny z innymi typowymi rozpuszczalnikami organicznymi

• Wysoka szybkość parowania

• Zwalnia rozcieńczalniki z LZO

• Stopień czystości zgodnie ze standardem ACS