Półprzezroczysty, 2: 1
  • Producent:
  • Model:
    832C
  • Artykuł:
  • Dostępne:
    1 szt.

178,22 zł
Dostępny

Dwuskładnikowa żywica epoksydowa (zalew epoksydowy) do uszczelnienia i zalewania elektroniki do rozwiązań wysokonapięciowych (przezroczysta)  832C MG Chemicals

832C MG Chemicals do zalewania i kapsułkowania to dwuskładnikowy, twardy, półprzezroczysty bursztynowy, dwuskładnikowy materiał epoksydowy ogólnego przeznaczenia, który zapewnia ekstremalną ochronę środowiskową, mechaniczną i fizyczną płytek drukowanych i podzespołów elektronicznych.

832C MG Chemicals jest specjalnie zaprojektowany do zastosowań, w których wymagana jest kontrola wzrokowa. Dzięki niskiej lepkości po zmieszaniu może łatwo penetrować małe szczeliny i ubytki. Zapewnia również doskonałą izolację elektryczną i chroni elementy przed wyładowaniami elektrostatycznymi, wibracjami, ścieraniem, szokiem termicznym, wilgocią otoczenia, słoną wodą, grzybami i wieloma agresywnymi chemikaliami.

Ta żywica epoksydowa ma wygodny stosunek objętości 2: 1, dzięki czemu jest kompatybilna z większością urządzeń dozujących. 832C MG Chemicals można utwardzać w temperaturze pokojowej lub wyższej.

Cechy i zalety

    - Półprzezroczysty bursztynowy kolor (pozwala na oględziny)
    - Wygodny stosunek objętości 2A: 1B
    - Niska lepkość po zmieszaniu 2700 cP
    - Ekstremalnie wysoka wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie
    - Doskonała przyczepność do szerokiej gamy podłoży, w tym metali, kompozytów, szkła, ceramiki i wielu tworzyw sztucznych
    - Doskonałe właściwości elektroizolacyjne
    - Szeroki zakres temperatur pracy od -40 do 140 ° C (-40 do 284 ° F)
    - Ekstremalna odporność na wodę i wilgoć (pozwala na zanurzenie w razie potrzeby)
    - Nie zawiera rozpuszczalników

Produkty powiązane