Hybrydowa, konformalna powłoka silikonowo-akrylowa, która szybko wysycha. Ocena UL94 V-0.
  • Producent:
  • Model:
    422B
  • Artykuł:
  • Dostępne:
    1 szt.

513,97 zł
Dostępny

Silikonowa powłoka ochronna wysokotemperaturowa do PCB Silicone conformal coating MG CHEMICALS 422B-340G  z wskaźnikiem UV spray

422B-340G MG Chemicals to jednoskładnikowy, konformalny spray zawierający mieszankę akrylowo-silikonową, który utwardza ​​się do trwałego, elastycznego i gładkiego wykończenia. Jest łatwy w aplikacji i można go używać w zaledwie 8 minut. Można go usunąć za pomocą odpowiedniego środka do usuwania powłok ochronnych (MG's 8309 lub 8310A) lub lutować w celu naprawy lub przeróbki.

Ten silikonowy spray do powlekania jest przeznaczony do zastosowań, w których wymagana jest zarówno wysoka temperatura pracy, jak i elastyczność. Obciąża komponenty w minimalnym stopniu podczas cykli termicznych, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań obejmujących szeroki zakres temperatur. Zapewnia silną ochronę przed wilgocią, korozją, grzybami, brudem, kurzem, szokiem termicznym, zwarciami, wyładowaniami łukowymi wysokiego napięcia i wyładowaniami elektrostatycznymi.

Ten produkt jest również dostępny w wersji płynnej.

W przypadku lakierów akrylowych konformalnych w sprayu patrz 419D-340G lub 419E-340G MG Chemicals, a w przypadku lakierów konformalnych uretanowych patrz 4223F-312G.

Cechy i zalety

    - Certyfikat UL94 V-0 (plik # E203094)
    - Wygodne opakowanie w aerozolu
    - Maksymalna temperatura pracy 200 ° C
    - Fluorescencja w świetle UV-A
    - Doskonała odporność na korozję

Dane techniczne  Aerozol (TDS, PDF, ENG)

Karta charakterystyki  Aerozol (MSDS, PDF, ENG)