Powłoka ochronna PCB z certyfikatem UL 746E i IPC-CC-830C. Ta powłoka zapewnia najwyższą ochronę płytek drukowanych. Można go łatwo przerobić i nadaje się do stosowania z urządzeniami do selektywnego malowania, a także do natrysku ręcznego i innych tradycyjnych metod nakładania.
  • Producent:
  • Model:
    419E
  • Artykuł:
  • Dostępne:
    Przedsprzedaż

162,59 zł
Przedsprzedaż

Akrylowa powłoka konformalna klasy premium (Lakier do PCB) 419E-340G MG Chemicals spray

419E-340G MG Chemicals to spray do powlekania płytek drukowanych na bazie akrylu, który ma na celu poprawę ochrony środowiska płytek drukowanych. Ten spray do powlekania płytek drukowanych jest jedną z nielicznych powłok na rynku, która posiada certyfikaty zgodności z normami UL 746E i IPC CC 830. Łatwo się nakłada, można go używać w 15 minut i utwardza ​​się do trwałego, elastycznego i gładkiego wykończenia. Można go łatwo usunąć za pomocą odpowiednich ściągaczy lub przylutować w celu naprawy lub przeróbki.

Ta ochronna powłoka w sprayu tworzy solidną barierę dla wilgotnych i wodnych środowisk. Silnie chroni również przed korozją, grzybami, brudem, kurzem, szokiem termicznym, zwarciami, wyładowaniami elektrostatycznymi wysokiego napięcia i wyładowaniami elektrostatycznymi.

Ten produkt jest również dostępny w wersji płynnej.

W przypadku natrysku powłoki uretanowej patrz 4223F-312G MG Chemicals; w przypadku sprayów do powłok silikonowych patrz 422B-340G MG Chemicals lub 422C-340G MG Chemicals.

Cechy i zalety

    - Certyfikat UL 746E (plik nr E203094)
    - Certyfikowany IPC-CC-830C
    - Wygodne opakowanie w aerozolu
    - Szybkie utwardzanie - pyłosuchość w około 15 minut; wysycha w ciągu 30 min w 65 ° C [149 ° F]
    - Chroni PCB przed wilgocią, korozją, grzybami i wyładowaniami elektrostatycznymi
    - Brak niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza (HAP) - nie zawiera toluenu ani ksylenu, nie zawiera związków zubożających warstwę ozonową
    - Doskonałe wykończenie - gładka, jednorodna i trwała krystalicznie czysta powłoka
    - Łatwa do sprawdzenia - fluoryzuje w świetle UV
    - Łatwa obróbka i naprawy - można go lutować, usuwać za pomocą rozcieńczalnika 435 Thinner, 8309 lub 8310A firmy MG Chemicals

 

 

Dane techniczne  Aerozol (TDS, PDF, ENG)

Karta charakterystyki  Aerozol (MSDS, PDF, POL)