• Producent:
  • Model:
    HV-KIT-ESD
  • Artykuł:
  • Dostępne:
    Przedsprzedaż

145,72 zł
Przedsprzedaż

HV-KIT-ESD – Antystatyczny chwytak podciśnieniowy (próżniowy) HANDI-VAC z zestawem igieł oraz wysokotemperaturowych silikonowych gumek / końcówek ssących, przewodzących prąd elektryczny (4 szt.).

Zestaw składa się z antystatycznego chwytaka podciśnieniowego (próżniowego) balonowego typu HANDI-VAC oraz ESD wysokotemperaturowych silikonowych gumek / końcówek ssących Buna-N, przewodzących prąd elektryczny, zamocowanych na prostych lub zakrzywionych igłach.

Zestawy z chwytakamy podciśnieniowymy (próżniowymy) balonowego typu HANDI-VAC są oszczędne i wygodne w użyciu, pozwala to na ich stosowanie przez praktycznie dowolnego użytkownika.

Chwytak podciśnieniowy (próżniowy) balonowego typu HANDI-VAC jest stosowany do przenoszenia części SMD, metalowych, plastikowych i dowolnych innych elementów z płaską i nieporowatą powierzchnią. Chwytak podciśnieniowy HANDI-VAC można wykorzystać z każdym rodzajem gumowych lub silikonowych końcuwek ssących o wymiarach z zakresu od 2,38 mm do 19,05 mm. Do elementów większych wymiarów i wagi należy stosować gumki ssące o większej średnicy. W celu bardziej precyzyjnego przenoszenia i rozmieszczenia elementów można zastosować chwytaky podciśnieniowe (próżniowe) serii PEN-VAC lub PEN-VAC PRO.

Instrukcja użytkowania 

  1. Wybrać igłę odpowiedniego kształtu z gumką ssącą, średnica gumki ssącej powinna być mniejsza od wymiarów elementu do zamontowania. Dokładnie przymocować igłę z gumką ssącą do końcówki chwytaka podciśnieniowego HANDI-VAC. Sprawdź, że chwytak jest czysty, nie ma kurzu lub innych zanieczyszczeń.

UWAGA: Gumki ssące o większych wymiarach można zamontować bezpośrednio do chwytaka, bez wykorzystania igły.

  1. Delikatnie ściśnij balon chwytaka podciśnieniowego (próżniowego) HANDI-VAC, umieść gumkę ssącę bezpośrednio na elemencie, dalej odpuść balon chwytaka podciśnieniowego. Teraz trzymasz element.
  2. Możesz przenieść go w potrzebne miejsce i poprzez ponowne ściskanie balonu odpuścić.

Kompletacja antystatycznego chwytaka podciśnieniowego (próżniowego) balonowego typu HANDI-VAC:

Nazwa

Opis

Ilość, szt.

     HV-X

 Antystatyczny chwytak podciśnieniowy (próżniowy) typu balonowego, wyprodukowanego z antystatycznej ESD gumy czarnego koloru, przewodzącej prąd elektryczny, średnica 12,7 mm, długość 69,85 mm.

1

     V8903-S-B 

 Zakrzywiona igła długości 12,7 mm z antystatyczną silikonową wysokotemperaturową końcuwką ssącą Buna-N o średnicy 3,18 mm.

1

     V8903-M-B

 Zakrzywiona igła długości 12,7 mm z antystatyczną silikonową wysokotemperaturową końcuwką ssącą Buna-N o średnicy 6,35 mm.

1

     V8903-S-S

 Prosta igła długości 12,7 mm z antystatyczną silikonową wysokotemperaturową końcuwką ssącą Buna-N o średnicy 3,18 mm.

1

     V8903-L-S

 Prosta igła długości 12,7 mm z antystatyczną silikonową wysokotemperaturową końcuwką ssącą Buna-N o średnicy 9,53 mm.

1

 

 Plastikowy futerał

1

 

Informacja do zamówienia

Nazwa

Opis

Forma sprzedaży

HV-KIT-B

 Antystatyczny chwytak podciśnieniowy (próżniowy) HANDI-VAC z zestawem gumek / końcówek ssących i igieł (4 szt.).

Futerał